Regulamin

Regulamin korzystania ze strony internetowej

 

Informacje dotyczące niniejszej strony internetowej (www.europrogres.pl) oraz warunków korzystania z niej.

Informacje ogólne
Operatorem i właścicielem strony internetowej www.europrogres.pl jest: Biuro Obsługi Projektów Europejskich EUROPROGRES, ul. Unii Europejskiej 4 lok. 204, 86-050 Solec Kujawski. Dalsze informacje o tym jak można się z nami skontaktować, przedstawiono poniżej oraz w zakładce kontakt na stronie internetowej.

Operator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie. Nowy regulamin będzie obowiązywać od chwili udostępnienia jej na stronie Internetowej.

Pozostałe stosowne warunki
Niniejszy regulamin odnosi się do naszej Polityki prywatności i ciasteczek. Określa ona warunki gromadzenia i przetwarzania wszelkich danych (które od Państwa zbieramy lub które nam Państwo udostępniacie), a dodatkowo przedstawia informacje o ciasteczkach na naszej stronie internetowej. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzacie się Państwo na takie zasady przetwarzania danych.

Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na niniejsze warunki korzystania z tej strony internetowej lub naszą Politykę dotyczącą prywatności i ciasteczek wspomnianą powyżej, uprzejmie prosimy o nie korzystanie z naszej strony internetowej.

Dostęp do naszej strony internetowej
Dokładamy wszelkich starań, aby usługi i treści na naszej strony internetowej były bezbłędne i nieprzerwanie dostępne, jednakże nie możemy tego zagwarantować. W razie konieczności zawieszenia, ograniczenia dostępu czy uaktualnienia naszej strony internetowej, dołożymy wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie zakłócenia, które mogą u Państwa wystąpić, włączając w to przywrócenie naszej strony internetowej najszybciej jak to jest możliwe.

Treść strony internetowej
Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian na naszej stronie internetowej, w tym do zmiany bądź usuwania znajdujących się tam treści. Wszelkie prawa do treści znajdujących się na naszej stronie, w tym własności intelektualnej, należą do nas (lub są na mocy licencji udostępnianej nam przez strony trzecie). Nasza strona internetowa oraz treści są chronione na podstawie krajowych i międzynarodowych przepisów w zakresie ochrony praw autorskich i baz danych. Jeżeli na naszej stronie internetowej pojawią się jakieś odnośniki do innych stron, to mają one wyłącznie cel informacyjny. Nie mamy żadnej kontroli i nie ponosimy odpowiedzialności za treści znajdujące się na tych stronach lub źródłach.

Korzystanie ze strony internetowej
Cieszymy się, że możecie Państwo korzystać z treści zawartych na naszej stronie internetowej. Są one przeznaczone do osobistego i niekomercyjnego użytku, z zastrzeżeniem nienaruszania praw autorskich i praw własności intelektualnej. Nie możecie Państwo wykorzystywać naszych znaków handlowych, logo, innych praw własności intelektualnej lub wszelkich innych treści zawartych na naszej stronie internetowej do wszelkich celów handlowych, promocyjnych, instytucjonalnych bądź korporacyjnych. Do takich działań należy uzyskać naszą pisemną zgodę.

Zabronione jest kopiowanie, publikowanie bądź jakiekolwiek inne wykorzystanie treści zawartych na naszej stronie w bezprawnym celu lub w sposób, który powoduje uszkodzenie strony, zawartych na niej treści, jest niebezpieczny dla innych użytkowników lub narusza nasze prawa własności intelektualnej bądź inne prawa i prawnie chronione interesy. W przypadku stwierdzenia, iż mogło dojść do nieprawidłowości bądź nadużycia, podejmiemy działania, które według nas są konieczne dla celów ochrony naszego serwisu i naszych klientów.

Nie możemy zagwarantować, iż treść zawarta na naszej stronie jest odpowiednia lub będzie dostępna do użytku we wszystkich lokalizacjach. Jeśli zawarte na naszej stronie treści były bezprawne lub zabronione, zgodnie z przepisami obowiązującymi w Państwa miejscu pobytu, prosimy o powstrzymanie się od dalszego korzystania z naszych usług.

Wyłącznie dla celów informacyjnych
Podejmujemy starania, aby zapewnić dokładność informacji zamieszczanych na niniejszej stronie internetowej, jednak treści znajdujące się na niej mają charakter wyłącznie informacyjny.

Odnośniki do naszej strony internetowej
Możecie Państwo dodawać odnośniki do naszej strony głównej pod warunkiem, że takie działanie jest zgodne z przepisami prawa i nie narusza cudzych interesów. Zabronione jest umieszczanie linków w sposób sugerujący jakąkolwiek formę powiązania, zatwierdzenia lub wsparcia z naszej strony.

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia linków, które naruszają powyższe warunki. Jeśli na naszej stronie internetowej znajdują się linki do innych stron i źródeł podanych przez strony trzecie, linki te są podawane wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mamy żadnej kontroli nad treściami znajdującymi się na tych stronach lub źródłach.

Z kim należy się kontaktować
W przypadku jakichkolwiek informacji zwrotnych, pytań, reklamacji bądź próśb o wsparcie techniczne, prosimy o przesłanie e-maila na adres: biuro@europrogres.pl lub skontaktowanie się z nami telefonicznie pod numerem telefonu: 52 345 51 30. Kontakt z nami jest również możliwy poprzez formularz kontaktu umieszczony na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Ostatnia aktualizacja regulaminu: 15 stycznia 2016r.

up