Aktualna ofert szkoleń 2017

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę szkoleń zawierającą zakresy oraz tematykę aktualnych propozycji szkoleniowych. Szkolenia zostały opracowane w oparciu o Państwa sugestie i zgłaszane potrzeby oraz nasze dotychczasowe doświadczenia.

Przedstawione zakresy tematyczne mogą nie wyczerpywać w pełni ani Państwa oczekiwań, ani naszych możliwości merytorycznych i organizacyjnych dlatego, też zachęcamy do kontaktu z nami celem przedstawienia zapytania o organizację szkolenia z tematyki, która Państwa interesuje. Pragniemy jednocześnie podziękować wszystkim naszym dotychczasowym uczestnikom szkoleń za okazane nam zaufanie i wsparcie. To Państwa opinie i sugestie motywują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszej oferty szkoleniowej. To Państwo są dla nas inspiracją do wprowadzania nowych produktów i modułów szkoleniowych. Jako firma szkoleniowa, już z ponad 10-letnią tradycją nauczyliśmy się wychodzić naprzeciwko Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Priorytetami dla nas są zarówno wysoki poziom merytoryczny, jak i profesjonalna organizacja zajęć. Zespół naszych pracowników to wykwalifikowana, pełna energii kadra bogata w wieloletnie doświadczenie, która zadba o Państwa komfort i zadowolenie.

Aktualnie oferowane szkolenia dostępne są w zakładce „Aktualności” oraz „Szkolenia on-line”.

 

Wkrótce zaprezentujemy więcej szczegółów dotyczących oferty szkoleń tradycyjnych oraz prowadzonych z wykorzystaniem e-learningu.

 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

up